Polda 7
With our price comparison you find all Polda 7 and prices from CD Code Stores. Compare Polda 7 for the best price. Check out all CD Key Stores and enjoy Polda 7 today. Buy Polda 7 now!

Description

Polda Pankrác se vrací již posedmé. A je to návrat jaksepatří. Záhadná zpráva Temného lorda Vedra a havárie kosmické lodi odstartují kolotoč událostí, které může vyřešit jen náš elitní detektiv Pankrác. S grácií sobě vlastní se pouští do akce a můžete si být jisti, že bezpečnost matičky Země je před šmejdem z vesmíru v těch nejlepších rukách.

Víte, že ve dvou se to lépe táhne? Poprvé v sérii nebude Pankrác na misi sám. Doprovod mu bude dělat sympatická parťačka, která s použitím ženských zbraní a s ladností kočky zasáhne tam, kde by po nájezdu našeho Pankráce zůstal jen chaos a zmar. Dobrodružství zavede naše hrdiny na Celebritycon, setkání největších hvězd a mozků naší planety. Chtějí mimozemšťané unést výkvět lidské společnosti? Co před námi tají vůdci světových velmocí? Hrozí naší civilizaci nebezpečí, nebo je to všechno jinak?

Pojďte s námi do akce v klasické point and click adventuře s hvězdným dabingem! Polda Pankrác je připraven a ve stoprocentní formě! V křesle u televize a s pivem v ruce.

 • Dvourozměrná ručně malovaná stylizovaná grafika
 • Špičková grafika a animace
 • Více než 40 herních obrazovek a stovky předmětů
 • Hvězdný dabing – Luděk Sobota, Bohdan Tůma, Valerie Zawadská, Petr Rychlý a další
 • Herní doba 12-15 hodin
 • Několik akčních meziher (box, házení mincí, startování traktoru a mnoho dalších)
 • Příjemná herní obtížnost

Price comparison

GlobalEurope
G2A
Polda 7 (PC) - Steam Gift - EUROPE
EuropeSteam Gift
Difmark
Polda 7 (PC)
Global
Steam
Polda 7
Global
Polda 7 is available from 14.99 to 22.28 from 3 shops
Rate for Polda 7
You have to signin to comment
Your comment

More Info

Indie
Polda 7
Polda 7
Polda 7
Polda 7
Polda 7
How to activate Polda 7 Key

Sometimes a Steam Digital Code requires an EU IP-Address in order to be activated on Steam. Read the store’s description if it’s only required for activation or if you also need an EU IP-Address in order to play Polda 7 CD key. If you don’t know how to do this, most stores offer help or a tutorial.

Activate the Steam Digital CD Key Code on the Steam Client. Log in and look at the left bottom corner and click on “Add a Game…” and then on “Activate a product on Steam”. Put in the code for Polda 7 CD key and have it in your Steam library, ready for download! You can install Steam to activate your Polda 7 key

Steam Keys are intended as a useful tool for game developers to sell their game in other online stores and retail. Steam Keys can be activated by customers on Steam to license Polda 7. Valve offers the same free bandwidth and services to customers who activate a Steam Key as to customers who purchase a license directly on Steam.

Many sellers are wholesalers who buy game keys in bulk directly from the developers and publishers. Because they buy a large number of products at once, they buy them at much lower prices. This in turn allows them to offer their customers attractive discounts.

A Polda 7 key for the Steam-Client does not expire and after activation Polda 7 can be downloaded and played forever. This also applies to all other clients.

Often games that are playable on Steam are also available on: Rockstar Games, Epic Games Store, EA, Humble Bundle, Windows 10, Gog.com, Xbox Play Anywhere, Battle.net, UPlay and Amazon. Make sure to check all offers and that you are buying a Helldivers 2 Key for the right Client.

EMEA stands for European and Middle East or Africa, and a several other countries. Read the store’s description to see which countries are allowed to activate the Steam Polda 7 CD Key, or you can use a VPN (Virtual Private Network).

You receive a gift on your Steam account. You have to accept this Steam gift so Polda 7 can be added to your Steam library and ready for download. Read the store’s description if there are any region restrictions. A Polda 7 Steam gift is not a Polda 7 Steam CD Key.
Best Price
€14.99
Shop now
G2A
Polda 7 (PC) - Steam Gift - EUROPE
€17.01
Difmark
Polda 7 (PC)
€22.28
Steam
Polda 7
€14.99

Release date
14 Apr, 2022

Playable on

Developer
Zima software

User preference

G2A
16.67% of clicks
Difmark
16.67% of clicks
Steam
66.67% of clicks
Stores most used by our users to purchase Polda 7

System Requirement

Recommended:

 • OS *: Windows 7/8/10/11
 • Processor: Intel Celeron ® 2.0 GHz or compatible
 • Memory: 2 GB RAM
 • Graphics: Graphic 3D card 128MB
 • Storage: 1 GB available space
 • Sound Card: DirectX 9.0c ® compatible sound card

Similar Games

World of Goo
52% €5.86
Limbo
92% €0.85
Little Inferno
9% €5.48
SUPERHOT
79% €2.51
Enter The Gungeon
62% €2.25
Inside
99% €0.33
Thimbleweed Park
65% €7.00

More Indie

World of Goo
52% €5.86
Limbo
92% €0.85
Little Inferno
9% €5.48
SUPERHOT
79% €2.51
Enter The Gungeon
62% €2.25
Inside
99% €0.33
Thimbleweed Park
65% €7.00

New Games

Homeworld 3
46% €32.90
Soundfall
€1.62
Fortnite
€1.40
Fortnite
€1.40
Dauntless
€0.39
Auto Chess
€4.99
Auto Chess
€4.99
Dauntless
€0.39
Paladins
€0.31

Affiliate Link Disclosure: Links to shops are partner links, for qualified sales we receive a commission. As an Amazon Associate we earn from qualifying purchases.